5. výročie realitnej kancelárie Delta Property

Realitná kancelária Delta Property Bratislava dňa 17.septembra 2019 oslávila 5. výročie svojho otvorenia. Podľa štatistiky, len 50% spoločností prežije prvých 5 rokov od začatia svojho podnikania. Som veľmi rád, že sme prekonali túto “magickú hranicu” a naša realitná kancelária stále úspešne napreduje. 

Keď som sa rozhodol otvoriť našu realitnú kanceláriu, reakcia okolia bola skôr negatívna, každý sa ma snažil odhovoriť so slovami: „Zas ďalšia realitná kancelária, na trhu sa nemôžete pri takej silnej konkurencii presadiť“. Dnes im za tieto slová ďakujem, lebo práve tie boli pre mňa motiváciou ísť do toho, s cieľom  nebyť len ďalšou rádovou realitkou, ale vybudovať firmu, ktorá prináša ľuďom hodnoty.

Realitné služby očami klientov

Neustále sledujeme meniaci sa trh, snažíme sa pozerať na obchod očami klientov a podľa toho nastavujeme naše služby. Cieľom je ponúknuť najmodernejšie služby najvyššej kvality. Žiadny klient pre nás nie je len nejaký „realitný obchod“. S našimi klientami si vytvárame dlhodobé vzťahy založené na dôvere a partnerstve. A práve preto sa nám podarilo vytvoriť si klientelu, ktorá sa k nám stále vracia, s ktorou máme dlhoročnú spoluprácu.

Firemný štandard a hodnoty

Naším mottom je “Úspech začína stratégiou”, tá naša je založená v prvom rade na kvalitnom marketingu. Prezentácia našej realitnej značky musí byť rovnako kvalitná ako marketing každého realitného obchodu.

Za 5 rokov sa nám podarilo etablovať na bratislavskom realitnom trhu a vďaka tomu, že dbáme na náš firemný štandard hodnoty, sme v top 20 najväčších realitných kanceláriispomedzi 1600. Úspešne sme sa postarali o viac ako 300 klientov s objemom realizovaných obchodov v hodnote viac ako 40 miliónov eur. Najväčším úspechom bolo získanie titulu “Najlepšia realitná kancelária roka 2019” a to z dôvodu, že sme titul najlepšej kancelárie získali už druhý rok po sebe, ktorý každoročne udeľuje Realitná únia SR. A ako sa hovorí, obhájiť titul je vždy ťažšie, ako ho získať.

Sme teda len ďalšou realitnou kanceláriou? Nemyslím si. Dá sa presadiť aj pri takej silnej konkurencii? Nie je to jednoduché, ale učite áno. Základom je byť vždy o krok vpred pred konkurenciou, čo znamená, neustále sledovať najnovšie trendy, vzdelávať sa, vymýšľať ako sa odlíšiť, investovať, mať dobrý tím ľudí a pracovať na tom, aby to všetko spolu perfektne ladilo.

Touto cestou sa chcem poďakovať každému členovi nášho tímu. Verím, že spoločne budeme rásť ešte veľa rokov. 

výročie realitnej kancelárie

Autor článku:

Mgr. Michal Janči, RSc., CEO Delta Property